Pelarbord

Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PELARBORD, allmoge, 1800-tal, skiva i fur och svarvat underrede med trepassfot i bemålad ek, höjd ca 73 cm, 44x64 cm

Åldersrelaterat slitage samt delvis framskrapad originalfärg

707836

2019-12-08