Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PELARBORD, allmoge, 1800-tal, skiva i fur och svarvat underrede med trepassfot i bemålad ek, höjd ca 73 cm, 44x64 cm
Åldersrelaterat slitage samt delvis framskrapad originalfärg
707836
2019-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här