Salongsgrupp
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SALONGSGRUPP, 5 dlr, 1900-talets första hälft, empirestil, mahognyfanér, soffa med dekor av gripar, bestående av soffa, karmstolar 1 par, stol, soffans längd 176 cm, sitthöjd 42, bordets höjd 74, diameter 89 cm
Slitage och skador
707842
2019-11-27