Salongsgrupp

Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALONGSGRUPP, 5 dlr, 1900-talets första hälft, empirestil, mahognyfanér, soffa med dekor av gripar, bestående av soffa, karmstolar 1 par, stol, soffans längd 176 cm, sitthöjd 42, bordets höjd 74, diameter 89 cm

Slitage och skador

707842

2019-11-27