Fåtölj engelsk stil

Fåtölj engelsk stil
Fåtölj engelsk stil
Fåtölj engelsk stil
Fåtölj engelsk stil
Fåtölj engelsk stil
Fåtölj engelsk stil
Fåtölj engelsk stil
Fåtölj engelsk stil
Fåtölj engelsk stil
Fåtölj engelsk stil

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, klädd i oxblodsfärgat läder, dekorspik, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage, smärre fläckar

707843

2019-11-27