Klubbat för:
1 800 SEK
1 500 SEK
BÄRTALLRIKAR, 9 st., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), varierande dekor i underglasyrblått, diameter ca 16 cm
Nagg, sprickor, enstaka med lagning
707849
2019-11-27