Klubbat för:
5 200 SEK
1 500 SEK
STAFFLI, 1900-tal, ek, på hjul, justerbar höjd ca 202 cm, bredd 72 cm
Visas 26-28/11 på Magasin 5 samt 29-30/11 i Moodgallerian
Slitage
707854
2019-11-30