Motorcykel för karusell från mitten av 1900-talet

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MOTORCYKEL för karusell, 1940-50-tal, Frankrikre bemålad plåt, sits i röd galon, höjd 60, längd 100 cm

Bruksslitage, spricka vid ena fotstödet, slitna däck

707868

2019-11-28