Ljusstakar silver

Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LJUSSTAKAR, silver, rokokostil, svenska importstämplar, tvåarmade, höjd ca 17 cm, ej fyllda i botten, total vikt 689 g

Ej fyllda i bottenm bruksslitage

707872

2019-11-28