Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIN, silver, stämplad 830, omkring 1900-talets första hälft, insats i mahogny, mått ca 14x10 cm, total vikt ink insats 318 g
Bruksslitage, saknar stämplar
707873
2019-11-28
Gör en kostnadsfri värdering här