Skrin i silver

Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIN, silver, stämplad 830, omkring 1900-talets första hälft, insats i mahogny, mått ca 14x10 cm, total vikt ink insats 318 g

Bruksslitage, saknar stämplar

707873

2019-11-28