Yngvar Sandström soffbord
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
YNGVAR SANDSTRÖM, lampbord, 1 par, Säffle Möbelfabrik, med stomme i massiv ek, undertill stämplade AB Säffle Möbelfabrik, höjd ca 53 cm, skivornas mått ca 64x46 cm
Bruksslitage, 1 bord med mindre färgfläck på ena benet
707879
2019-11-28