Yngvar Sandström soffbord

Yngvar Sandström soffbord
Yngvar Sandström soffbord
Yngvar Sandström soffbord
Yngvar Sandström soffbord
Yngvar Sandström soffbord
Yngvar Sandström soffbord
Yngvar Sandström soffbord
Yngvar Sandström soffbord
Yngvar Sandström soffbord
Yngvar Sandström soffbord

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YNGVAR SANDSTRÖM, lampbord, 1 par, Säffle Möbelfabrik, med stomme i massiv ek, undertill stämplade AB Säffle Möbelfabrik, höjd ca 53 cm, skivornas mått ca 64x46 cm

Bruksslitage, 1 bord med mindre färgfläck på ena benet

707879

2019-11-28