Ingvar Hurtig

Ingvar Hurtig
Ingvar Hurtig

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

INGVAR HURTIG(född 1934): komposition, signerad och daterad 1975, numrerad 11/12, grafiskt blad, 100x55 cm

Ej examinerad ur ram

707883

2019-11-28