Engström & Myrstrand ´´Casino´´ 3 dlr + spegel

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

SVEN ENGSTRÖM & GUNNAR MYRSTRAND, "Casino", 3 dlr, bestående av: 1-par sängbord, samt en bänk, Tingströms, Bra Bohag 1960-tal, stomme i teak, stämpelmärkta, medföljer även 1 spegel med ram av teak, höjd sängbord ca 59, 50x49, höjd på bönk ca 43, 100x45, spegelns mått ca 123x45 cm

Mindre bruksspår i form av repor och mindre stötmärken

707887

2019-11-28