David Rosén och Algot Törneman
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DAVID ROSÉN & ALGOT TÖRNEMAN, soffbord, 579-112 ur Triva Dura-serien, Nordiska Kompaniet, skiva i emalj, etikettmärkt samt signerad emaljskiva, höjd ca 52, 137x56 cm
Bruksslitage, mindre stötmärken kring stomme
707889
2019-11-28