David Rosén och Algot Törneman

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAVID ROSÉN & ALGOT TÖRNEMAN, soffbord, 579-112 ur Triva Dura-serien, Nordiska Kompaniet, skiva i emalj, etikettmärkt samt signerad emaljskiva, höjd ca 52, 137x56 cm

Bruksslitage, mindre stötmärken kring stomme

707889

2019-11-28