Marco Cecioni

Marco Cecioni
Marco Cecioni

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARCO CECIONI (1948):´´Testa Romana´´, signerad och numrerad 20/199, färglitografi 63x98 cm

Ej examinerad ur ram

707892

2019-11-28