Yngve Svedlund

Yngve Svedlund
Yngve Svedlund
Yngve Svedlund
Yngve Svedlund
Yngve Svedlund
Yngve Svedlund

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YNGVE SVEDLUND (1925-2017): "Auktion vid Svärdsjö", signerad och daterad Yngve Svedlund -85, olja på trä, ca 90x80 cm

707894

2019-11-28