Vilhelm Behm

Vilhelm Behm
Vilhelm Behm

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

VILHELM BEHM (1859-1934): kol- och blyertsteckning, kvinnoporträtt, signerad, daterad januari 1884, bladmått 63x49 cm, oramad

Åldersrelaterat slitage med veck, några fläckar, hål

707900

2019-12-10