Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORDSLAMPA, tidigt 1900-tal, Art Noveau, sannolikt Frankrike, bemålad keramik med spegel, höjd ca 53 cm
Funktionen garnteras ej, slitage
707910
2019-11-28
Gör en kostnadsfri värdering här