Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSLAMPA, tidigt 1900-tal, Art Noveau, sannolikt Frankrike, bemålad keramik med spegel, höjd ca 53 cm

Funktionen garnteras ej, slitage

707910

2019-11-28