Yngve Ekström fåtöljer ett par lamino med fotpall
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
YNGVE EKSTRÖM, fåtöljer ett par samt fotpall, Lamino, stomme i bok, klädsel i skinn, formgiven 1956, brännmärkt Swedese Yngve Ekström, sitthöjd ca 30 cm
Lackslitage, lagningar, kompletteringar, skador, slitage, fläckar
707920
2019-12-06