Bricka CGH

Bricka CGH
Bricka CGH
Bricka CGH
Bricka CGH
Bricka CGH
Bricka CGH
Bricka CGH
Bricka CGH
Bricka CGH
Bricka CGH

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CG HALLBERG, bricka, nysilver, 1900-talets första hälft, med gallerkant och kulfötter, undertill märkt, längd ca 61x47 cm

Smärre ytskador

707929

2019-11-28