Anitra Lucander oljemålning

Anitra Lucander oljemålning
Anitra Lucander oljemålning
Anitra Lucander oljemålning
Anitra Lucander oljemålning
Anitra Lucander oljemålning
Anitra Lucander oljemålning
Anitra Lucander oljemålning
Anitra Lucander oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 200 EUR

ANITRA LUCANDER (1918-2000) Sittande pojke, signerad, olja på duk, 55x46 cm

707934

2020-04-19