Ljusstakar gustaviansk stil

Ljusstakar gustaviansk stil
Ljusstakar gustaviansk stil
Ljusstakar gustaviansk stil
Ljusstakar gustaviansk stil
Ljusstakar gustaviansk stil
Ljusstakar gustaviansk stil
Ljusstakar gustaviansk stil
Ljusstakar gustaviansk stil

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, förgylld koppar, 1800-tal, gustaviansk stil, kolonnformat skaft, höjd ca 16 cm

Slitage, stötskador, manschetter saknas

707936

2019-11-28