Klubbat för:
450 SEK
1 500 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, förgylld koppar, 1800-tal, gustaviansk stil, kolonnformat skaft, höjd ca 16 cm
Slitage, stötskador, manschetter saknas
707936
2019-11-28