Helmi Sjöstrand oljemålning

Helmi Sjöstrand oljemålning
Helmi Sjöstrand oljemålning
Helmi Sjöstrand oljemålning
Helmi Sjöstrand oljemålning
Helmi Sjöstrand oljemålning
Helmi Sjöstrand oljemålning
Helmi Sjöstrand oljemålning
Helmi Sjöstrand oljemålning

Klubbat för:

300 EUR

Utropspris

400 EUR

HELMI SJÖSTRAND (1864-1957) Gatuvy, signerad, olja på duk 71x47 cm

707938

2019-11-29