Victor Vasarely

Victor Vasarely
Victor Vasarely

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VICTOR VASARELY (Ungern/Frankrike,1908-1997): Komposition, signerad Vasarely, numrerad 135/200, etsning, bladmått 38x27 cm

707943

2019-11-27