Enrico Baj etsning

Enrico Baj etsning
Enrico Baj etsning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ENRICO BAJ (Italien, 1924-2003),"Fiore", signerad Baj, numrerad 32/60, färgetsning, 18x13 cm

707946

2019-11-27