Hörnskåp

Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HÄNGSKÅP, för hörn, allmoge, 1800-tal, bemålat fur, dörr med bakomvarande hyllor, höjd ca 133 cm, djup ca 54 cm

Åldersrelaterat slitage, senare bemålning spår av underliggande originalmålning, defekt lås samt nyckel saknas

707951

2019-12-08