Klubbat för:
4 200 EUR
Schätzwert
5 000 EUR
Beschreibung
SANTERI SALOKIVI (1886-1940) Marknadsvy från Salutorget i Helsingfors, signerad samt daterad -30, olja på pannå, 47,5x55 cm
Zustandsbeschreibung
707954
2019-12-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner