Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SIGGE BERGSTRÖM (1880-1975): Hav, signerad och daterad Sigge Bergström 1926, olja på pannå, ca 27x36 cm
707955
2019-11-28
Gör en kostnadsfri värdering här