Diorama

Diorama
Diorama
Diorama
Diorama

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

DIORAMA, med Gripsholms slott, 1800/1900-tal, utfört i bemålat papper m m, ca 23x32 (ramens yttermått)

Lagning, fläckar, slitage

707956

2019-11-28