Arkivskåp

Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARKIVSKÅP, 1900-talets första hälft, med jalusi, betsad ek, höjd ca 110, 39x48 cm, nyckel finns

Slitage

707964

2019-12-01