Sideoboard
2019-11-27
707972
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SIDEBOARD, 1960-tal, fanérat i teak, 5 lådor, höjd 80, 160x42 cm
Slitage, en låda med fanérlagning