Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, 1960-tal, teakfanér, med tre lådor i sargem, draghandtag i mässing, underrede i svartlackerat stål, höjd ca 53, 100x37,5 cm

Bruksslitage, fläckar, märken, en låda med blyertsteckningar

707982

2019-12-01