Tomte Heissner

Tomte Heissner
Tomte Heissner
Tomte Heissner
Tomte Heissner
Tomte Heissner
Tomte Heissner
Tomte Heissner
Tomte Heissner
Tomte Heissner
Tomte Heissner
Tomte Heissner
Tomte Heissner
Tomte Heissner
Tomte Heissner

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOMTE, 1900-talets mitt, Heissner, Västtyskland, med belysning i form av lykta, delvis bemålat lergods, etikettmärkt, höjd 42 cm

Bruksslitage, ej funktionstestad

707991

2019-12-06