Karmstol
2019-12-01
707993
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARMSTOL, 1900-tal, bok, klädd i grönt skinn, sitthöjd ca 50 cm
Bruksslitage