Karmstol

Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, 1900-tal, bok, klädd i grönt skinn, sitthöjd ca 50 cm

Bruksslitage

707993

2019-12-01