Elis Wallin oljemålning

Elis Wallin oljemålning
Elis Wallin oljemålning
Elis Wallin oljemålning
Elis Wallin oljemålning
Elis Wallin oljemålning
Elis Wallin oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

ELIS WALLIN, (1888-1972): Modellstudie,signerad -15, olja på duk ca 67x60 cm

Lagningar

708000

2019-11-28