Karl-Erik Ekselius fåtöljer 1960-tal

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARL-ERIK EKSELIUS, 1 par, fåtöljer, JOC Vetlanda, 1950-tal, stomme i teak, sittdyna samt ryggstöd klädda i grå textil, ena av fåtöljen brännmärkt undertill, sitthöjd ca 48 cm

Smärre bruksslitage

708002

2019-11-29