Trädgårdsurna

Trädgårdsurna
Trädgårdsurna
Trädgårdsurna
Trädgårdsurna
Trädgårdsurna
Trädgårdsurna

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

TRÄDGÅRDSURNA, 1800-tal, bemålat gjutjärn, liv med maskaroner och kvadratisk bas med godronneringar, höjd ca 51 cm, diam ca 35 cm

Skador, lagningar, rost, hänklar saknas

708006

2019-12-08