Hänkelkrus

Hänkelkrus
Hänkelkrus
Hänkelkrus
Hänkelkrus
Hänkelkrus
Hänkelkrus
Hänkelkrus
Hänkelkrus
Hänkelkrus
Hänkelkrus
Hänkelkrus
Hänkelkrus

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

HÄNKELKRUS, 3 delar, glaserat lergods, 1800-tal, höjd ca 22 respektive 27 cm, diam ca 21 respektive 23 cm

Skador så som naggar och trådsprickor

708017

2019-12-08