Teburkar

Teburkar
Teburkar
Teburkar
Teburkar
Teburkar
Teburkar
Teburkar
Teburkar

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

TEBURKAR, 3 st, tenn, varav en Kina, rikt graverad dekor, höjd 16-17 cm

Skador, slitage

708034

2019-11-28