Claude Pratt

Claude Pratt
Claude Pratt
Claude Pratt
Claude Pratt
Claude Pratt
Claude Pratt
Claude Pratt
Claude Pratt

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CLAUDE PRATT (1860-1935), olja på duk, "Interiör", signerad Claude Pratt samt daterad 1919, ca 25x36 cm

dukskada/ hål

708036

2019-12-06