Ewert Karlsson EWK färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

EWERT KARLSSON, EWK (1918-2004): Statsministrar - politisk karikatyr, monogramsignerad EWK 89, numrerad 48/100, färglitografi, ca 65x60 cm

Ej examinerad ur ram

708043

2019-12-08