BRUNO MATHSSON & PIET HEIN
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 500 SEK
BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, "Superellips", matbord, bordsskiva i vitt laminat, utdragbart med plats för inläggsskivor, fyra spännben av förkromat stål, etikettmärkt Fritz Hansen, höjd ca 71, 120x180 cm
Bruksslitage, repor, märken, färgbortfall, ytslitage och nagg
708054
2019-11-29