BRUNO MATHSSON & PIET HEIN

BRUNO MATHSSON & PIET HEIN
BRUNO MATHSSON & PIET HEIN
BRUNO MATHSSON & PIET HEIN
BRUNO MATHSSON & PIET HEIN
BRUNO MATHSSON & PIET HEIN
BRUNO MATHSSON & PIET HEIN
BRUNO MATHSSON & PIET HEIN
BRUNO MATHSSON & PIET HEIN
BRUNO MATHSSON & PIET HEIN
BRUNO MATHSSON & PIET HEIN

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 500 SEK

BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, "Superellips", matbord, bordsskiva i vitt laminat, utdragbart med plats för inläggsskivor, fyra spännben av förkromat stål, etikettmärkt Fritz Hansen, höjd ca 71, 120x180 cm

Bruksslitage, repor, märken, färgbortfall, ytslitage och nagg

708054

2019-11-29