Peter Dahl, Figurscen

Peter Dahl, Figurscen
Peter Dahl, Figurscen
Peter Dahl, Figurscen
Peter Dahl, Figurscen
Peter Dahl, Figurscen
Peter Dahl, Figurscen
Peter Dahl, Figurscen
Peter Dahl, Figurscen
Peter Dahl, Figurscen
Peter Dahl, Figurscen
Peter Dahl, Figurscen
Peter Dahl, Figurscen

Såld för:

17 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PETER DAHL (1934-2019): Figurscen, signerad Peter Dahl, akvarell på papper, ca 74x54 cm

708059

2020-02-12