Ringar guld

Ringar guld
Ringar guld
Ringar guld
Ringar guld
Ringar guld
Ringar guld
Ringar guld
Ringar guld
Ringar guld
Ringar guld
Ringar guld
Ringar guld

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

RINGAR, 4 st., varav 3 i 14 k guld resp. 18 k guld, fasettslipade vita samt en rosa sten, ringstorlekar 15-17,5 mm, total vikt ca 9,9 g

Stenar med skador och slitage

708085

2019-12-05