Ringar 18 k guld

Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RINGAR, 3 st., 18 k guld, fasett- och checkerslipade syntetiska stenar, ringstorlek ca 17-18,55, total vikt ca 12,2 g

Stenar med slitage och nagg

708091

2019-12-05