Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, 1980-tal, klädda i beige textil, stålrör, sitthöjd ca 40 cm
Fläckar och slitage
708098
2019-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här