Oidentiferad konstnär

Oidentiferad konstnär
Oidentiferad konstnär

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, akvarell, signerad JN Carter och daterad -67?, motiv från grotta, bildmått 11,5x16 cm

Mindre fläckar, ej examinerad ur ram

708111

2019-11-27