Bord med lådsektion
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BORD med lådsektion, ek, trol svensk tillverkning, 1900-talets andra hälft, knoppar av mässing, höjd ca 82 cm, 111x45 cm
Säljes för Kronofogdens räkning
slitage, nyckel samt låskista saknas
708114
2019-12-19